ALTINYILDIZDA 5.SINIF ÖĞRENCİ KAYITLARI TAMAMLANDI

ALTINYILDIZDA 5.SINIF ÖĞRENCİ KAYITLARI TAMAMLANDI   Nevşehir’de Eğitim’in Lideri Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2021-2022 öğretim yılı 5.sınıf öğrenci kayıtlarını tamamladı. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı   Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Sayın MEHMET ERAVCI yaptığı açıklamada; 13 Mart 2021 tarihinde yaptığımız bursluluk sınavlarının ardından bugün itibariyle kayıtlarımızı doldurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugünden itibaren oluşabilecek kontenjan […]

 ALTINYILDIZDA 5.SINIF ÖĞRENCİ KAYITLARI TAMAMLANDI

31.03.2021 - 9:13

Güncelleme : 31.03.2021 - 9:13

ALTINYILDIZDA 5.SINIF ÖĞRENCİ KAYITLARI TAMAMLANDI

 

Nevşehir’de Eğitim’in Lideri Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2021-2022 öğretim yılı 5.sınıf öğrenci kayıtlarını tamamladı.

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Sayın MEHMET ERAVCI yaptığı açıklamada; 13 Mart 2021 tarihinde yaptığımız bursluluk sınavlarının ardından bugün itibariyle kayıtlarımızı doldurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugünden itibaren oluşabilecek kontenjan boşlukları için sadece ön kayıtlarımıza devam ediyoruz Düşünme, anlama ve sorun çözme becerisi gelişmiş, insanlığın ve demokrasinin temel değerlerini ve milli kültürü içselleştirmiş, iletişime ve paylaşıma açık, sanat becerisi gelişmiş, özgüveni ve sorumluluk bilinci yüksek, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkan sağlamak adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve yapacağız.

 

 

‘AKLIN VE BİLİMİN IŞIĞINDA YÜREĞİ VATAN ,MİLLET VE BAYRAK SEVGİSİ İLE ÇARPAN NESİLLER YETİŞTİRİYORUZ.’ Sloganıyla çıktığımız bu yolda Nevşehir halkının okulumuza ve bize olan güvenlerini boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Altınyıldız İlköğretim Kurumumuz 5. sınıflarında İngilizce ağırlıklı bir eğitim vermekteyiz.Bununla beraber Temel Derslerimizin yanısıra Spor branş dersleri(basketbol,futbol,voleybol,masa tenisi), Görsel Sanatlar, Müzik, Drama , Astronomi, Satranç, Halk Oyunları, Stem, Kodlama ve Robotik, Akıl Oyunları dersleri okulumuzun branş öğretmenleri tarafından seçmeli ders olarak verilmekte ve öğrencilerimizin yetenekleri, ilgi alanları erken yaşta keşfedilmektedir. Yüksek akademik başarılarının yanı sıra öğrencilerimizin doğru insan olmaları için her türlü çalışmaları planlamaktayız.

 

Velilerimizin 5.sınıflarımız için bize göstermiş oldukları bu yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyor, onların bu ilgilerini boşa çıkarmayacağımızı, mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmeye devam edeceğimizi bilmelerini isterim.’ İfadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın