ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA YAZ OKULU

BU YAZ ÇOK EĞLENCELİ OLACAK! ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA YAZ OKULU Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda uzman öğretmenlerimizle çocukların ilgi ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan yaz programımız, zengin içeriği ve aktivitelerle, çocuklara dolu dolu geçirecekleri bir tatil imkânı sunuyor. İlgili Haber Demir neye göz kırpıyor? Yaz okulumuz 20 Haziran 2022’de açılacak, 02 Eylül 2022 tarihinde […]

 ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA YAZ OKULU

14.06.2022 - 11:40

Güncelleme : 14.06.2022 - 11:40

BU YAZ ÇOK EĞLENCELİ OLACAK!

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA YAZ OKULU

Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda uzman öğretmenlerimizle çocukların ilgi ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan yaz programımız, zengin içeriği ve aktivitelerle, çocuklara dolu dolu geçirecekleri bir tatil imkânı sunuyor.

Yaz okulumuz 20 Haziran 2022’de açılacak, 02 Eylül 2022 tarihinde sona erecektir.

Okula hazırlık ve okul öncesi eğitim çalışmalarının, spor, gezi, fen ve doğa etkinliklerinin eğlenceli oyunlarla desteklendiği bir eğitim fırsatı sunmaktadır.

Okulumuzdaki Satranç, Akıl oyunları, İngilizce, Beden Eğitimi, İlkokula Hazırlık Çalışmaları, Yüzme Kursu, Sanat Atölyesi, Fen Doğa ve Stem, Kültürel Gezi, Müzik Trafik eğitimi alanında uzman eğitimciler tarafından verilecektir.

Yaz okulumuzda sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı verilecektir.

İlimizin ve bölgemizin en büyük, en donanımlı Kreş ve Anaokulu olan Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda çocuklarımız geleceğe bir adım önde başlasın.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın