ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA LİMONATA ŞENLİĞİ

  ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA LİMONATA ŞENLİĞİ Altınyıldız Kreş ve Anaokulu Bal Küpleri, Bal Çiçekleri ve Bal Böcekleri Sınıfı öğrencileri bol eğlenceli ve lezzetli “Limonata Şenliği” düzenledi. Mutfak etkinliklerimiz ile çocuklarımızın gelişimlerini çok yönlü destekliyor ayrıca dikkatlerini, planlama becerilerini, matematik algısını, estetik düşünme yeteneğini, yaratıcılığını ve el becerilerini destekleyerek geliştiriyoruz. İlgili Haber Edip Akbayram’ı evinde […]

 ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA LİMONATA ŞENLİĞİ

05.06.2022 - 16:34

Güncelleme : 05.06.2022 - 16:34

 

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA LİMONATA ŞENLİĞİ

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu Bal Küpleri, Bal Çiçekleri ve Bal Böcekleri Sınıfı öğrencileri bol eğlenceli ve lezzetli “Limonata Şenliği” düzenledi. Mutfak etkinliklerimiz ile çocuklarımızın gelişimlerini çok yönlü destekliyor ayrıca dikkatlerini, planlama becerilerini, matematik algısını, estetik düşünme yeteneğini, yaratıcılığını ve el becerilerini destekleyerek geliştiriyoruz.

Altınyıldızlı miniklerimiz, kendi yaptıkları bu etkinlikte limonatanın yapılışını öğrenirken ayrıca küçük kas gelişimlerine de fayda sağladılar. Yapım aşamasındaki değişiklikleri gözlemleme ve yiyeceklerin üretimi hakkında sohbet edildi. Çocuklarımız kendi yaptıkları limonatalarını afiyetle içerken çok eğlendiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın