ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA ‘’ETKİLİ İLETİŞİM’’ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA ‘’ETKİLİ İLETİŞİM’’ SEMİNERİ DÜZENLENDİ Özel Altınyıldız Koleji Kreş ve Anaokulu yönetici ve öğretmenlerimize yönelik, iletişim uzmanı Murat Arslan’ın konuşmacı olarak katıldığı seminer düzenlendi. İletişim uzmanı Murat Arslan etkili iletişimin önemi bir konu olduğunu vurgulayarak çalışmanın eğitim ve öğretim de önemli yer aldığının altını çizdi. İnsanları bilgi ve fikirlerini karşı tarafa tam […]

 ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA ‘’ETKİLİ İLETİŞİM’’ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

18.08.2021 - 18:43

Güncelleme : 18.08.2021 - 18:43

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA ‘’ETKİLİ İLETİŞİM’’ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Özel Altınyıldız Koleji Kreş ve Anaokulu yönetici ve öğretmenlerimize yönelik, iletişim uzmanı Murat Arslan’ın konuşmacı olarak katıldığı seminer düzenlendi. İletişim uzmanı Murat Arslan etkili iletişimin önemi bir konu olduğunu vurgulayarak çalışmanın eğitim ve öğretim de önemli yer aldığının altını çizdi.

İnsanları bilgi ve fikirlerini karşı tarafa tam olarak aktarabilmesi için etkili iletişime ihtiyaç duyulduğu, etkili iletişimle bireylerin sosyal çevrelerinde kendilerini doğru ifade edebileceklerini, kelimelere hayat vermenin öneminden bahsetti.

Etkili iletişimde bireylerin dikkat etmesi gereken birtakım önemli noktalar olduğunu, iyi bir iletişim için her şeyden önce iyi bir dinleyici ve empati yeteneğine sahip olunması gerektiğini belirtti.

Çok verimli geçen seminer sonrasında Murat Arslan’a Altınyıldız Kreş ve Anaokulu idare ve öğretmenlerimiz teşekkür etti.

Daha çağdaş ve daha kaliteli bir eğitime ulaşabilmek için çalışmalarımız her geçen gün artarak devam ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın