ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU 12 AY HİZMETE DEVAM EDİYOR

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU 12 AY HİZMETE DEVAM EDİYOR   23 Yılın verdiği güvenle, çağdaş, kendine güvenen, sorumluluk alabilen, akılcı nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz. Çocukları hem milli değerlere donatılıp hep de evrensel değerlerini benimsemesine imkân vererek onları dünya vatandaşı, bireyler olarak yetiştirmekteyiz. Zengin uyarıcılarla donatılmış kurumumuzda farklı branşlar ve etkinliklerle çok yönlü gelişim temel amacımızdır. Temmuz […]

 ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU 12 AY HİZMETE DEVAM EDİYOR

28.07.2021 - 13:31

Güncelleme : 28.07.2021 - 13:31

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU 12 AY HİZMETE DEVAM EDİYOR

 

23 Yılın verdiği güvenle, çağdaş, kendine güvenen, sorumluluk alabilen, akılcı nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz. Çocukları hem milli değerlere donatılıp hep de evrensel değerlerini benimsemesine imkân vererek onları dünya vatandaşı, bireyler olarak yetiştirmekteyiz. Zengin uyarıcılarla donatılmış kurumumuzda farklı branşlar ve etkinliklerle çok yönlü gelişim temel amacımızdır.

Temmuz ve Ağustos aylarında da açık olan okulumuz Nevşehirlilere kaliteli okul öncesi eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir. Altınyıldızlı çocuklar eğlenerek ve keşfederek öğrenmeye devam ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın