ALTINYILDIZ KOLEJİNDE YAZ TURNUVALARI BAŞLADI

ALTINYILDIZ KOLEJİNDE YAZ TURNUVALARI BAŞLADI   Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi geleneksel Lise sınıflar arası yaz futbol, voleybol, hentbol turnuvaları başlamıştır. Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesinin sportif etkinlikleri bu yıl da bütün sınıfların katılımı ile başlamıştır. 21 Haziran-22 Haziran tarihleri arasında düzenlenen turnuvalarda öğrencilerimizin, yoğun geçen bir yıl sonrası stres atması için düzenlediğimiz turnuvalar büyük […]

 ALTINYILDIZ KOLEJİNDE YAZ TURNUVALARI BAŞLADI

22.06.2021 - 14:29

Güncelleme : 22.06.2021 - 14:29

ALTINYILDIZ KOLEJİNDE YAZ TURNUVALARI BAŞLADI

 

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi geleneksel Lise sınıflar arası yaz futbol, voleybol, hentbol turnuvaları başlamıştır.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesinin sportif etkinlikleri bu yıl da bütün sınıfların katılımı ile başlamıştır.

21 Haziran-22 Haziran tarihleri arasında düzenlenen turnuvalarda öğrencilerimizin, yoğun geçen bir yıl sonrası stres atması için düzenlediğimiz turnuvalar büyük bir ilgi görmüştür.

Bahar şenlikleri devam ediyor.

Okulumuz bahar şenlikleri kapsamında sınıflar arası turnuvalarla devam ediyor. Tüm sınıflarım katılımı ile voleybol basketbol futbol branşında maçlar bugün itibari ile başladı.

Pandemi nedeni ile fiziksel olarak hareketsiz kalan öğrencilerimiz hem eğleniyor hemde spor yapma fırsatı buluyor. Okulumuz bedeb eğitimi öğretmenleri tarafından organize edilen turnuva hafta boyunca devam edecektir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın