ALTINYILDIZ KOLEJİNDE 8.SINIFLARA SINAV ÖNCESİ TAKTİKLER VE MOTİVASYON!

ALTINYILDIZ KOLEJİNDE 8.SINIFLARA SINAV ÖNCESİ TAKTİKLER VE MOTİVASYON!   Altınyıldız Koleji’nde, (LGS) Liselere Giriş Sınavına girecek olan 8. sınıf öğrencilerine Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışman Ömer Faruk Kaya tarafından ‘Sınav Taktikleri ve Motivasyon’ semineri verildi.   LGS sınavına günler kala öğretmenlerinin verdiği taktikleri can kulağıyla dinleyen 8.sınıf öğrencilerimiz sınavında heyecanını bir nebze olsun aşmış oldular. […]

 ALTINYILDIZ KOLEJİNDE 8.SINIFLARA SINAV ÖNCESİ TAKTİKLER VE MOTİVASYON!

31.05.2023 - 11:13

Güncelleme : 31.05.2023 - 11:13

ALTINYILDIZ KOLEJİNDE 8.SINIFLARA SINAV ÖNCESİ TAKTİKLER VE MOTİVASYON!

 

Altınyıldız Koleji’nde, (LGS) Liselere Giriş Sınavına girecek olan 8. sınıf öğrencilerine Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışman Ömer Faruk Kaya tarafından ‘Sınav Taktikleri ve Motivasyon’ semineri verildi.

 

LGS sınavına günler kala öğretmenlerinin verdiği taktikleri can kulağıyla dinleyen 8.sınıf öğrencilerimiz sınavında heyecanını bir nebze olsun aşmış oldular. Öğrencilerin LGS’ ye girecekleri 4 Haziran 2023 Pazar günü neler yapmaları gerektiğiyle ilgili, son haftalarını nasıl geçirmeleriyle ilgili Rehber öğretmen Ömer Faruk Kaya bilgi vermiştir.

 

Seminere önceki yıllar mezun olan öğrencilerimiz de katılmış olup kendi deneyimlerini ve sınav günü neler yaptıklarını öğrencilerimize aktarmışlardır. Seminer saatleri boyunca daha önce yaptıkları küçük hataların farkına varan öğrencilerimiz seminerden aydınlanmış ve kendilerine güvenleri tam olarak çıktılar.

 

Nevşehir’de yıllardır LGS sınavlarına damga vuran Altınyıldız Koleji, bu yıl da LGS sınavı ile iddiasını sürdürmeye ve Nevşehir’de ilklerin öncüsü olmaya devam edecektir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın