ALTINYILDIZ KOLEJİ KONYA GEZİSİNDE

ALTINYILDIZ KOLEJİ KONYA GEZİSİNDE Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri Konya’ya düzenlenen üniversite tanıtım ve bilim gezisine katıldı. 29 Mayıs 2022 Pazar günü Konya KTO Karatay Üniversitesine yapılan bilim gezisine, 9. 10. ve 11. sınıf öğrencileri Dijital Teknolojileri Bilgilendirme ve Yapay Zekâ temalı bahar şenliklerine katıldılar. İlgili Haber Edip Akbayram’ı evinde ziyaret etti Karatay […]

 ALTINYILDIZ KOLEJİ KONYA GEZİSİNDE

30.05.2022 - 14:02

Güncelleme : 30.05.2022 - 14:02

ALTINYILDIZ KOLEJİ KONYA GEZİSİNDE

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri Konya’ya düzenlenen üniversite tanıtım ve bilim gezisine katıldı.

29 Mayıs 2022 Pazar günü Konya KTO Karatay Üniversitesine yapılan bilim gezisine, 9. 10. ve 11. sınıf öğrencileri Dijital Teknolojileri Bilgilendirme ve Yapay Zekâ temalı bahar şenliklerine katıldılar.

Karatay Üniversitesi’nde yapay zekâ sistemi kurucusu Prof. Dr. Murat CANITEZ tarafından Altınyıldız Koleji öğrencilerine yapay zekâ ve e-ticaret konusunda seminer verildi. Daha sonra üniversitenin diğer bölümleri öğrencilere tanıtıldı. Ardından Mevlana Müzesi ve Konya’nın diğer tarihi yerleri gezdirildi.

Altınyıldızlı öğrenciler düzenlenen geziden çok memnun kaldıklarını ifade ederek, Altınyıldız Koleji’ne teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın