ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ PLENTY KOZMETİĞİ ZİYARET ETTİ

ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ PLENTY KOZMETİĞİ ZİYARET ETTİ     İlgili Haber Gülşehir’den iç ısıtan manzaralar Özel Altınyıldız Kolejinin Geleneksel 8. Fabrika ziyaretleri devam ediyor. Acıgöl Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Plenty Kozmetik Fabrikasını ziyaret eden Altınyıldız Koleji 9. sınıf öğrencileri teori ve uygulamayı birleştiriyorlar. Altınyıldız Koleji Lise Müdürü Özkan KILINÇ ve öğrencilerinden oluşan grup, […]

 ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ PLENTY KOZMETİĞİ ZİYARET ETTİ

07.12.2022 - 13:51

Güncelleme : 07.12.2022 - 13:51

ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ PLENTY KOZMETİĞİ ZİYARET ETTİ

 

 

Özel Altınyıldız Kolejinin Geleneksel 8. Fabrika ziyaretleri devam ediyor. Acıgöl Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Plenty Kozmetik Fabrikasını ziyaret eden Altınyıldız Koleji 9. sınıf öğrencileri teori ve uygulamayı birleştiriyorlar.

Altınyıldız Koleji Lise Müdürü Özkan KILINÇ ve öğrencilerinden oluşan grup, fabrika ziyaretlerinde bulunarak hammadde, imalat, paketleme bölümlerini gezmişlerdir.

Yurtdışı ve Türkiye’nin birçok tanınmış firmalarına Camsil, oda parfümü, oto şampuanı gibi ürünler gönderen Plenty Kozmetik; öğrencilerimize bir fabrikada bulunan ARGE laboratuvar çalışmaları başta olmak üzere ürünlerin hammaddeleri ve üretimi hakkında bilgiler vermişlerdir.

 

Plenty Kozmetikte Genel Müdürlük görevini yürüten Mustafa ÖZENMİŞ ve Altınyıldız Koleji Lisesi mezunlarından Nergiz ÖZENMİŞ, Melis ÖZENMİŞ, Berk ERTAŞ “Bizlerin bugünlere gelmesinde büyük emekleri olan başta Özkan KILINÇ ve tüm değerli Altınyıldızlı öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundular.

Altınyıldız Koleji olarak, mezunlarımızın daima büyük işler başardıklarını görmek en büyük gururumuzdur. Plenty Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketinin kurucusu Mustafa ÖZENMİŞ ve tüm firma yetkililerine ilgilerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın