Alacaşar’da 4-6 yaş Kuran kursu açıldı

Alacaşar’da 4-6 yaş Kuran kursu açıldı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftülüğü öncülüğünde din görevlileri ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla yapımı tamamlanan ‘Alacaşar Köyü 4-6 Yaş Kur’an Kursu’ düzenlenen törenle açıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda konuşan İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya, 4-6 yaş Kur’an kurslarının çok önemli bir hizmeti ifa ettiğini belirterek kursun açılmasında emeği geçenlere teşekkür […]

 Alacaşar’da 4-6 yaş Kuran kursu açıldı

27.03.2021 - 8:35

Güncelleme : 27.03.2021 - 8:35

Alacaşar’da 4-6 yaş Kuran kursu açıldı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftülüğü öncülüğünde din görevlileri ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla yapımı tamamlanan ‘Alacaşar Köyü 4-6 Yaş Kur’an Kursu’ düzenlenen törenle açıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda konuşan İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya, 4-6 yaş Kur’an kurslarının çok önemli bir hizmeti ifa ettiğini belirterek kursun açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Müftü Altunkaya’nın yaptığı duanın ardından açılış kurdelesinin kesilerek kurs bünyesindeki derslikler gezildi.

Pandemi kurallarına riayet edilerek düzenlenen programa İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya, İl Müftü Yardımcıları Dr. Ahmet Özvarinli, Selami Kurt, Şube Müdürü Bünyamin Aksöz ile Köy Muhtarı Tahir Aslan, din görevlileri, öğrencilerle birlikte aileleri ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın