Aksesuarı bol başkan  

Aksesuarı bol başkan   NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’deki belediye başkanlarının bir çoğunun makamına baktığınızda sadelikten yana tercih yaptıklarını görmeniz mümkün. Ancak bir ilçe belediye başkanı var ki makamda bol aksesuarı tercih ediyor. Acıgöl belediye başkanlığı makamına ikinci kez oturan Belediye Başkanı Ercan Ertaş’ın makam masasının ardında çokça aksesuar görmeniz mümkün. İlgili Haber Gülşehir’den iç ısıtan manzaralar Yörenin […]

 Aksesuarı bol başkan  

17.08.2021 - 8:06

Güncelleme : 17.08.2021 - 8:06

Aksesuarı bol başkan  

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’deki belediye başkanlarının bir çoğunun makamına baktığınızda sadelikten yana tercih yaptıklarını görmeniz mümkün. Ancak bir ilçe belediye başkanı var ki makamda bol aksesuarı tercih ediyor.

Acıgöl belediye başkanlığı makamına ikinci kez oturan Belediye Başkanı Ercan Ertaş’ın makam masasının ardında çokça aksesuar görmeniz mümkün.

Yörenin el sanatları ürünlerinden tutunda, plaketlere, süs eşyalarına kadar pek çok çeşit aksesuarın sergilendiği alanda Acıgöl halk eğitim merkezinde açılan kurslarda kursiyerler tarafından yapılan ve yoğun ilgi gören ilginç ışıklandırma ürünlerinden de yer alıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın