AK Parti ve İYİ Partinin içerik çıkmazı

AK Parti ve İYİ Partinin içerik çıkmazı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de bir çok siyasi partide olduğu gibi AK Parti ve İYİ Parti de içerik çıkmazı yaşanıyor. Sosyal paylaşım ağlarında açtıkları hesaplar8da faaliyetlerini bir iki cümleyle anlatmak durumunda kalan, söz konusu etkinliklerde yapılan konuşmalar ve detaylardan yana bir iki cümleyi bir araya getiremeyen partilerin başında 2023 seçimlerinin iki […]

 AK Parti ve İYİ Partinin içerik çıkmazı

16.08.2022 - 15:06

Güncelleme : 16.08.2022 - 15:06

AK Parti ve İYİ Partinin içerik çıkmazı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de bir çok siyasi partide olduğu gibi AK Parti ve İYİ Parti de içerik çıkmazı yaşanıyor.

Sosyal paylaşım ağlarında açtıkları hesaplar8da faaliyetlerini bir iki cümleyle anlatmak durumunda kalan, söz konusu etkinliklerde yapılan konuşmalar ve detaylardan yana bir iki cümleyi bir araya getiremeyen partilerin başında 2023 seçimlerinin iki kilit partisi AK Parti ve İYİ Parti de var.

Çok sayıda faaliyetine basın mensuplarını davet etmeyen, faaliyetlerini bir iki cümle ve bol fotoğrafla süslemeyi maharet bilen söz konusu iki partinin 2023 seçimleri öncesindeki bu tutumları seçmenlerine, kendilerine oy verebilecek kesime de düşüncelerini tam olarak anlatamamalarına neden oluyor.

AK Parti de yıllarca basın yayın sorumlusu olarak görev yapan F. G’nin Valilik basın yayın ve halkla ilişkiler müdürlüğünde görev alması nedeniyle artık İl Başkanı ve parti yöneticilerinin paylaştıkları sosyal paylaşımlarla yetinilir hale gelmiş durumda. 3 sene 5. il başkanını görevlendiren İYİ Partide de durum farsız değil.

2023 seçimlerine 10 ay kala her iki siyasi partinin her türlü faaliyetine maddi kaynak oluşturabiliyorken basın yayın anlamında da kurumsal bir adım atıp, haber içeriği üretmeleri galiba bu aralar yapabilecekleri en güzel adım olsa gerek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın