AK Parti de online bayramlaşma

AK Parti de online bayramlaşma NEVŞEHİR(MHA) Covid 19 vakalarının günlük 8 binlerin üzerine çıkmasıyla birlikte yüz yüze bayramlaşma yapmayan AK Partide bayramlaşma Online bağlantı ile yapıldı. İl Başkanı Ali Kemikkıran’ın başkanlığında yapılan online bayramlaşma programına AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Belediye Başkanı Mehmet Savran, İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, Kadın Kolları Başkanı Ayşe […]

 AK Parti de online bayramlaşma

22.07.2021 - 16:05

Güncelleme : 22.07.2021 - 16:17

AK Parti de online bayramlaşma

NEVŞEHİR(MHA) Covid 19 vakalarının günlük 8 binlerin üzerine çıkmasıyla birlikte yüz yüze bayramlaşma yapmayan AK Partide bayramlaşma Online bağlantı ile yapıldı.

İl Başkanı Ali Kemikkıran’ın başkanlığında yapılan online bayramlaşma programına AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Belediye Başkanı Mehmet Savran, İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, Merkez İlçe Başkanı ve parti yöneticileri katıldılar.

İl Başkanı Ali Kemikkıran, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan‘ın Başkanlığında 81 İl Başkanlarımız ile Bayramlaştıktan sonra Genel Başkan Yardımcımız, Parti Sözcümüz Ömer Çelik’in katılımı ile İl Teşkilatımız ile Bayramlaştık” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın