AK gençler miniklerle buluştu

AK gençler miniklerle buluştu NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Gençlik kolları içerisinde en aktif çalışanların başında gelen Gülşehir gençlik kolları başkanlığı sosyal etkinliklerine bir yenisini daha kattı. Başkan Yusuf Bozan ve yönetim kurulu üyeleri ilçede çocuklarla bir araya gelip hem sohbet ettiler, hem de çocuklara çeşitli hediyeler sundular. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı AK Parti […]

 AK gençler miniklerle buluştu

07.06.2021 - 12:00

Güncelleme : 07.06.2021 - 12:00

AK gençler miniklerle buluştu

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Gençlik kolları içerisinde en aktif çalışanların başında gelen Gülşehir gençlik kolları başkanlığı sosyal etkinliklerine bir yenisini daha kattı.

Başkan Yusuf Bozan ve yönetim kurulu üyeleri ilçede çocuklarla bir araya gelip hem sohbet ettiler, hem de çocuklara çeşitli hediyeler sundular.

AK Parti Gülşehir Kolları Başkanı Yusuf Bozan, “Çocuklarımız hep mutlu olsun, hep gülsün inşallah. AK parti Gülşehir Gençlik kolları olarak mahallerimizdeki miniklerin gönüllerine sevinç, kalplerine esenlik götürdük.Onların güzel gülüşleri ve masum yüzlerindeki o mutluluk her şeye değer” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın