Aile ve dini rehberlik bürosundan yaşlılara ziyaret

Aile ve dini rehberlik bürosundan yaşlılara ziyaret NEVŞEHİR(MHA) 18-24 Mart “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle Nevşehir İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu, yaşlılara yönelik bir ziyaret programı düzenledi. İl Müftü Yardımcısı Nurcan Solak ve beraberindeki heyet, yaşlılar haftası kapsamında köy ve kasabalarda ikamet etmekte olan büyüklerimizi evlerinde ziyaret etti. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı […]

 Aile ve dini rehberlik bürosundan yaşlılara ziyaret

24.03.2021 - 11:03

Güncelleme : 24.03.2021 - 11:03

Aile ve dini rehberlik bürosundan yaşlılara ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) 18-24 Mart “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle Nevşehir İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu, yaşlılara yönelik bir ziyaret programı düzenledi.

İl Müftü Yardımcısı Nurcan Solak ve beraberindeki heyet, yaşlılar haftası kapsamında köy ve kasabalarda ikamet etmekte olan büyüklerimizi evlerinde ziyaret etti.

Solak’a, Adrb Koordinatörü Asuman Turğut, Din Hizmetleri Uzmanı Adem Aydın ve Türkiye Diyanet Vakfı Nevşehir Şube Yöneticisi Mustafa Tiftik eşlik etti.

Pandemi tedbirlerine riayet edilerek kısa süreli sohbetler eşliğinde gerçekleştirilen ziyaretlerde, İl Müftü Yardımcısı Solak ve ekibi, yaşlılara hayırlı ve sağlıklı ömürler dileyerek “Gölgesinde huzur bulduğumuz çınarlarımızın daima yanındayız” mesajını verdi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın