Afet Farkındalık Eğitimi İşbirliği Protokolü İmzalandı

Afet Farkındalık Eğitimi İşbirliği Protokolü İmzalandı Nevşehir Valilisi İnci Sezer Becel ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile NEVÜ arasında ‘2021 Türkiye Afet Eğitim Yılı” kapsamında yürütülecek ‘Afet Farkındalık Eğitimi İşbirliği Protokolü’ne imza attı. Nevşehir Valilik makamında düzenlenen işbirliği imza törenine; Vali İnci […]

 Afet Farkındalık Eğitimi İşbirliği Protokolü İmzalandı

04.03.2021 - 17:46

Güncelleme : 04.03.2021 - 17:46

Afet Farkındalık Eğitimi İşbirliği Protokolü İmzalandı

Nevşehir Valilisi İnci Sezer Becel ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile NEVÜ arasında ‘2021 Türkiye Afet Eğitim Yılı” kapsamında yürütülecek ‘Afet Farkındalık Eğitimi İşbirliği Protokolü’ne imza attı.

Nevşehir Valilik makamında düzenlenen işbirliği imza törenine; Vali İnci Sezer Becel, NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin katıldı.

İmzalanan protokolde Nevşehir Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) arasında ‘2021 Türkiye Afet Eğitim Yılı’ kapsamında yürütülecek afet farkındalık faaliyetleri, afet ve acil durum ile sivil savunma faaliyetlerine ilişkin işbirlikleri yer alıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın