29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğrencileri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı. Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin 99 uncu kuruluş yıldönümüne ulaşmanın onur ve coşkusunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin 100 üncü yılına birlikte yürümenin engin gururunu yüreklerimizde hissediyoruz. Cumhuriyet Bayramı sevinci, heyecanı ve coşkusuyla sahneye çıkan öğrencilerimiz günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından şarkıları, şiirleri […]

 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

28.10.2022 - 15:06

Güncelleme : 28.10.2022 - 15:06

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğrencileri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin 99 uncu kuruluş yıldönümüne ulaşmanın onur ve coşkusunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin 100 üncü yılına birlikte yürümenin engin gururunu yüreklerimizde hissediyoruz. Cumhuriyet Bayramı sevinci, heyecanı ve coşkusuyla sahneye çıkan öğrencilerimiz günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından şarkıları, şiirleri ve dans gösterileriyle coşkuyla eğlendiler. Renkli ve güzel görüntülerin ortaya çıktığı gösteriler, öğrencilerimiz için unutulmaz bir anı oldu.

 

Cumhuriyet Türk Milletinin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde verdiği emsalsiz kahramanlık mücadelesinin, eşsiz vatan sevgisinin, vazgeçilmez bağımsızlık iradesinin ifadesi olan en güzel eseridir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın