logo

08 Haziran 2017

VALİ AKTAŞ PÜİS’İN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

VALİ AKTAŞ PÜİS’İN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

VALİ AKTAŞ PÜİS’İN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, PETROL Ürünleri İşverenleri Sendikası(PÜİS)’in Kırıkkale Şubesi başkanlığına seçilen Nevşehirli İş Adamı Musa Ertaş’ın daveti üzerine Kapadokya Hill Otel’de düzenlenen iftar programına katıldı.

Kapadokya Hill Butik Otel’de Ertaş Grup tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlen iftar programına; Nevşehir Vali’si İlhami Aktaş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Yusuf Ziyaddin CAVLAK, Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk ve davetliler katıldı.

Yapılan iftarın ardından, PÜİS Kırıkkale Şube Başkanı ve aynı zamanda Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ertaş, iftar programında PETROL Ürünleri İşverenleri Sendikası(PÜİS)’in çalışmaları ve madencilik sektöründeki faaliyetleri hakkında davetlilere bilgiler verdi.

Vali Aktaş, iftar programına katılan davetlilerin Ramazan Ayını tebrik etti, Mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla yapılan iftar programlarının birlik, beraberlik, sevgi ve hoşgörüye vesile olmasını diledi ayrıca, dünyada yaşanan tüm olumsuzlukların bitmesini yerini barış ve huzurun alması temennisinde bulundu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.