logo

reklam

Taktik ve Strateji ikilisi konusunda eğitim düzenledi.

Taktik ve Strateji ikilisi konusunda eğitim düzenledi.

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Yönetim süreçlerin de Taktik ve Strateji ikilisi konusunda eğitim düzenledi.

 

NESİAD Eğitim salonunda gerçekleşen eğitime NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş Başkan Yardımcıları Mehmet Kahraman Genel Sekreter Mehmet Samet Kafalı Yönetim kurulu üyeleri, iş insanları, Nevşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hiz. Müdürlüğü Sevinç Sesveren Atılgan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden İlknur Sunar Okur, Cenap Bayram, Zabıta Memuru Ahmet Şişkin ve Nevşehir Hacı Bektaşı veli Üniversitesi Öğretim Görevilisi Mustafa Unsanlan ve Öğretim görevlileri katıldı  katıldılar.

Program Moderatörlüğünü üstlenen Genel Sekreter Mehmet Samet Kafalı program açılışını ve program hakkında bilgilendirme yaparak Eğitimlerimizin herkes için yararlı ve verimli olması dileğiyle diyerek sözü İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi  Murat Güneye verdi.

NESİAD Eğitim salonunda gerçekleşen program da Öğr.Gör. Murat Güney, semineri NESİAD üyelerinin ve dış paydaş olarak davet edilen Nevşehir Belediye Başkanlığı personellerinin aktif katılımı ile gerçekleştirdi. Seminer içerisinde yönetim süreçlerinde belirlenmesi ve analiz edilmesi önemli olan amaç, hedef, taktik, strateji, risk, paydaş ilişkileri, performans ve stratejik plan gibi konular hakkında katılımcılara bilgi aktarıldı.

Nevşehir Belediye Başkanlığından katılan Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sevinç Sesveren Atılgan , Zabıta Müdürlüğü Memuru Ahmet Şişkin, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Personelleri İlknur Sunar Okur ve Cenap Bayram seminerde belediyede yapılan faaliyetler ve süreçler ile ilgili NESİAD Yönetim Kurulu ve üyeleri ile paylaşımlarda bulunarak paydaş ilişkilerinin güçlendirilmesine yönelik görüşmeler gerçekleştirdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.