logo

02 Mayıs 2018

SGK’dan Avanos ilçesinde bilgilendirme

SGK’dan Avanos ilçesinde bilgilendirme

SGK’dan Avanos ilçesinde bilgilendirme

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünce, Avanos İlçesindeki Sivil Toplum Kuruluş mensuplarına 7103 Sayılı Kanun ile getirilen teşvikler ve değişiklikler anlatıldı.

Nevşehir İl Müdürü Erdin Polat’ın açılış konuşmalarının ardından, İl Müdür Yardımcısı Saniye Yazgı tarafından, başta 7103 sayılı kanun ile getirilen teşvikler olmak üzere, 5510, 4447, 4857, 5764, 5225, 3294 ve 2828 Sayılı Kanunlar kapsamındaki sigorta prim teşvikleri ile gerek 5510 Sayılı Kanun gerekse Sosyal Sigorta İşlemleri Yönetmeliğinde yapılan son değişiklikler hakkında sunum eşliğinde bilgilendirme yapıldı ve katılımcılara İl Müdürlüğünce hazırlanan bilgilendirme kitapçıkları dağıtıldı.

Avanos Belediye başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen eğitinde katılımcıların sorularının cevaplandırılması ile sona erdi.

Eğitime İl Müdürü Erdin Polat, İl Müdür Yardımcısı Saniye Yazgı, Avanos Sosyal Güvenlik merkez Müdürü Osman Çoban, Ürgüp Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Ali İhsan Taş ve ilgili servis şefleri ile oda mensupları katıldılar.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.