logo

06 Mart 2017

Şehadet gecesine tüm Nevşehirliler davetli

Şehadet gecesine tüm Nevşehirliler davetli

Şehadet gecesine tüm Nevşehirliler davetli
NEVŞEHİR(MHA) Anadolu gençlik derneği Nevşehir şubesi şehadet gecesi düzenleyecek. AGD Şube başkanı Abdurahim Doğru, “Her yıl şehitlerimizi anmak ve anlamak ve yollarını kendimize yol edinmek için düzenlediğimiz şehadet Gecesini bu sene 07 Mart Salı akşamı Kapadokya kültür merkezinde düzenleme kararı aldık. AGD-MGV Genel Başkanımız Salih Turhan’ın da katılımı ile yapılacak olan programa sanatçı Ammar Acarlıoğlu ezgi ve marşları ile eşlik edecek. Programımıza tüm Nevşehir halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Anne Eli derneğinden kadınlar günü kutlaması
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Sevgi Ay’ın başkanlığında kurulan Anne Eli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 8 Mart Dünya Kadınlar gününü hafta sonunda kutladı.
Dernek yönetiminden ve üyelerinden bir çok ismin hafta içerisinde çalışmak zorunda olmalarından dolayı programı hafta sonunda gerçekleştirdiklerini dile getiren Anne Eli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sevgi Ay, “Tüm ülkemiz kadınlarının, ilimizde yaşayan tüm kadınlarımızın 8 Mart dünya kadınlar gününü bütün samimiyetimizle kutluyoruz” dedi.
Hafta sonunda Hukukçular Konağında düzenlenen kadınlar günü etkinliğine yaklaşık 100 bayan katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.