logo

reklam
22 Mayıs 2020

Ramazan bayramı kutlama mesajları

Ramazan bayramı kutlama mesajları

Genel Başkan Avcı’nın Ramazan Bayramı mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Nevşehir ASKF Genel Başkanı Mustafa Avcı, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.Avcı, yayınladığı mesajında Nevşehirlilerin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan bayramını kutladığını belirtti. Avcı, “Ramazan bayramının rahmet, bereket, kardeşlik ve yardımlaşma ayı olması hasebiyle dünya insanlığı ve güzel ülkemiz için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah´tan niyaz ediyoruz. Her Müslüman kardeşimizin doya doya yaşadığı bu manevi iklimden sonra bayramın güzelliklerine ulaştık. O bayram ki şefkat ve merhamet duyguları deryalarla ölçülemez. Sevgi ve hoşgörü sınırsız güzellikleriyle insanımızı kucaklar. Böylece fakir öksüz yetişkin ve ihtiyaçlıların yaralarına merhem olunur. Yaşlı ve hastalarımızın gönülleri alınarak toplumumuz içerisindeki sevgi bağlarının güçlenmesi sağlanır. İslamiyet inancında önemli bir yeri olan Ramazan bayramına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm İslam aleminin, Türk halkının ve değerli Nevşehirlilerin Ramazan Bayramını tebrik ediyoruz” diye konuştu.

 

Bayramınız kutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, yayınladığı Ramazan bayramı kutlama mesajında; “Milletçe, barış, kardeşlik ve bereket iklimini tüm benliğimizle yaşamanın huzuruyla mübarek Ramazan Bayramı gününe kavuşmanın mutluluğunu, bir kez daha yaşıyoruz. Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları çok özel günlerdir. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bu güzel günlerde muhtaç durumda olanlara destek olmalı, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik ve mutluluklar getirmesini diler, bayram en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerinde bulundu.

 

Tüm İslam dünyasının bayramını kutlarız

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi ve aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, milletçe birlik ve beraberliği gösterme imkanı veren bir Ramazan Bayramını daha idrak etmenin engin mutluluğunu ve sevincini hep birlikte yaşadıklarını belirtti.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşadıklarını ifade eden Başkan Çiftci, İslam dünyasının Ramazan Bayramını kutladı.

Çiftci, “Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir. Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır. Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Özellikle bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Bu vesileyle, tüm İslam dünyasının Ramazan Bayramını kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

 

Ramazan bayramı insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirsin

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, “Mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan bayramlar, bizleri birleştiren, kardeşliği pekiştiren, inancı, ibadeti, tarihi, kültürü bir sevinç atmosferinde buluşturan özel günlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, Bayramın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

 

Başkan Gündüzpolat’tan bayram kutlama mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, “Milletçe, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayını idrak ederek, bayrama erişmenin sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu müstesna günlerde; örf ve adetlerimizi yaşatarak, aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetimizi gösterelim. Yetimlerin, gariplerin, yaşlıların ve kimsesizlerin gönlünü alalım. Muhtaç ve kimsesizlere yardım eli uzatarak, dualarını alalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Milletimizin Ramazan Bayramını kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi dilerim” dedi.

 

Allah tüm inananlara sağlıklı ve huzurlu bir bayram nasip etsin

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Bedensel Engelliler ve Özürlüler Derneği Başkanı Mehmet Yurtseven, “Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Mübarek Ramazan Bayramı tüm Milletimize olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, sağlıklı bayramlar nasip etsin. İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, yüreklerin bütünleştiği bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdendir” ifadelerinde bulundu.

 

Ramazan bayramınızı kutlarım

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Mustafa Özdemir, “Bu özel günlerde başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. Covid-19 salgını ve sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle her ne kadar yüz yüze görüşemesek de dijital dünyanın bize sunduğu iletişim kanalları ile onların yanında olduğumuzu; sevinç ve kederlerini, varsa sıkıntılarını paylaşmaya hazır olduğumuzu hissettirmeliyiz. Kahraman gazilerimizi ve aziz şehitlerimizin ailelerini de asla ihmal etmemeliyiz. Milletimizin, bugünleri sağduyu içerisinde kısa bir zamanda aşacağına; aydınlık ve daha güzel günlere çok yakında erişeceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramının ülkemize, İslâm âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder; şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve esenlikler diler; tüm halkımızın Ramazan Bayramını kutlarım” dedi.

 

Ramazan bayramı huzurun habercisi olsun

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İçin Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Cengiz Gülen, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda büyük bir manevi huzurla Ramazan-ı Şerif ayını geride bırakıldığını belirterek, bütün İslam âleminin bayramını kutladı.

Ramazan ayının birleştirici gücüne dikkat çeken Gülen, bayramlarda bu duygunun en üst sevilere ulaştığını ifade ederek, Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, milletimizin kardeşçe kucaklaştığı günlerdir” ifadesini kullandı.

Bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu duyduklarını dile getiren Başkan Gülen, huzurun habercisi, bereket ve rahmet ayının mirası olan Ramazan Bayramının Türk milleti, İslam alemi, insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diledi.

 

Bayramın Milletimize sağlık ve huzur getirmesini diliyorum

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Mübarek Ramazan bayramı münasebetiyle yayınladığı kutlama mesajında tüm Müslüman aleminin bayramını kutladı.

Başkan Kaya, “Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği
mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor, bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum. Bayramın ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, huzur getirmesini Allah’tan temenni
ediyorum” şeklinde konuştu.

 

En başta fedakar sağlık çalışanlarımızın bayramı kutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Ramazan bayramını kutladığı mesajında özellikle Korona virüs salgını sürecinde büyük bir fedakarlıkla görevlerini yapan sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

Gülmez, “Yaşadığımız salgın sürecinde büyük bir fedakarlıkla görevlerini icra eden tüm Sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere bütün İslam aleminin Mübarek Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlar, Milletimizin ve İnsanımızın birliğine, beraberliğine, barışına ve huzuruna vesile olmasını temenni ederim” dedi.

 

Başkan Karaaslan’dan ramazan bayramı kutlama mesajı

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan, Korona virüs salgını nedeniyle 4 gün süreyle sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen ramazan bayramının Müslüman Aleminin ve Türk halkının geleceğe olan umudunu kıramayacağına dikkat çekti.

Karaaslan, “Bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini ve heyecanını hep birlikte yaşamaktayız. Bayramlar; sevgi, hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en kuvvetli olduğu günlerdir. Kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup gönüllerin birbirine yaklaştığı bu özel günler; akraba, komşu, eş ve dostlarımızla ilişkilerimizi düzeltme konusunda bizim için bir fırsattır.

Korona virüs salgını nedeniyle çok değişik bir bayram tecrübesini yaşayacağımız Mübarek Ramazan Bayramının hayırlara vesile olmasını diliyor; tüm şehit yakınları ve gazilerimizin, engelli yurttaşlarımızın, kimsesiz ve yaşlılarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum” diye konuştu.

 

Başkan Güneş, “Yeniden tokalaşıp, kucaklaşabileceğimiz günler ümidiyle iyi bayramlar”

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik etti.
Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihten gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günlerinden olan Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunun yaşandığına değinen Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Bayramın mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günler. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının tüm insanlığa, İslam alemine, ülkemize ve ilimize, Karapınar kasabamıza huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan Bayramınızı yürekten kutlarım” ifadelerine yer verdi.

 

Pınarbaşı, “Milletçe sabır edip salgını hep birlikte yenelim”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Ramazan bayramı kutlama mesajında Milletçe biraz daha sabır edip, salgını hep birlikte yenelim çağrısında da bulundu.

Birlik Başkanı Pınarbaşı, “Korona Virüs tedbirleri nedeniyle esnaf ve sanatkarımızın sıkıntılı günler geçirdiği bir sürecin ardından Ramazan ayından sonra bayramının burukta olsa sevincini yaşıyoruz.

Burukluğumuzun nedeni sevdiklerimizle kucaklaşıp, tokalaşamamaktır. Ancak bu sokağa çıkma kısıtlamasının Ülkemizde bu salgının bir an önce sona erdirilmesi olduğu asla unutulmamalı. Bu vesile ile tüm şehit ailelerimizin, gazilerimizin, Nevşehirli hemşehrilerimin, Esnaf ve Sanatkarımızın, aile ve yakınlarının Mübarek Ramazan bayramını tebrik eder, sevgi ve saygılar sunarım” dedi.

 

Başkan Dinç’ten ramazan bayramı kutlaması

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, Mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

Başkan Dinç yayınladığı kutlama mesajında; “Kuran-ı Kerim’in nazil olduğu mübarek bir ay olan Ramazan, Müslüman coğrafyasının kendine mahsus bir zaman dilimidir. Müslümanlar olarak hepimiz Ramazanın irade eğitiminden geçtik, onun şifa veren, gönülleri zenginleştiren günlerini yaşadık. Şimdi sevincimizi, mutluluğumuzu çoğaltma zamanıdır. Bayramlar toplum şuurumuzun derinleştiği, zamanın en kıymetli duraklarıdır. Bayram coşkusuyla manevi bilincimiz yenilenir; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımız pekişir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Müslüman Aleminin bayramını tebrik ediyor, daha nice bayramlara sağlıkla ve huzurla erişmenizi yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Mübarek bayramın, ülkemize, İslâm âlemine ve bütün insanlığa en başta sağlık ve hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.