logo

reklam

RAGIP ÖZALTIN’DAN KUTLAMA MESAJI

RAGIP ÖZALTIN’DAN KUTLAMA MESAJI

RAGIP ÖZALTIN’DAN KUTLAMA MESAJI

30 AĞUSTOS ZAFERİMİZ KUTLU OLSUN

Şanlı tarihimizin altın sayfalarından birisi olan 30 Ağustos Zafer Bayramının 95’inci yıl dönümünü, milletçe idrak etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Tarihi, üstün başarılarla dolu Türk Milletinin övünç abidesi olan 30 Ağustos Zafer’i, milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihsel ispatıdır. Şüphesiz ki bu büyük zafer, bir kez daha göstermiştir ki; Türk milleti, vatanı ve milletinin varlığı ve birliği söz konusu olduğunda, şartlar ne olursa olsun,canını seve seve verebilmektedir.

15 Temmuz 2016’da Milletimizin, demokrasiyi yok etmek isteyen hainlere ve emperyalistlere karşı verdiği mücadele 30 Ağustos Zaferinin bir devamıdır.

Bu aziz milletin her bireyi; Türk’ün onuru, bağımsızlığı, kutsal toprakları, şanlı bayrağı, vatanı ve milletinin bölünmez bütünlüğü ve huzuru uğrunda, bütün varlığını feda edebilecek yüksek bir karaktere sahiptir. 30 Ağustos zaferimizin 95. yıldönümünde, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü,şehitlerimizi, gazilerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz , Vatanımızın bütünlüğü ve devletimizin korunması için yurt içinde ve yurt dışında canları pahasına mücadele eden güvenlik güşlerimize üstün başarılar diliyoruz.

Herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramını kutlarım.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.