logo

Hedefimiz bulunduğumuz sektörlerde en iyisini başarmak

Hedefimiz bulunduğumuz sektörlerde en iyisini başarmak

Hedefimiz bulunduğumuz sektörlerde en iyisini başarmak

NEVŞEHİR(MHA) 2018’deki yorumlarla ve üstün hizmetlerle dile gelen Kapadokya Hill Hotel & Spa, Tripadvisor tarafından Mükemmeliyetlik ödülüne 2017’de olduğu gibi bu yılda tekrardan seçildi. Maden ve Bims sektöründe her zaman başarıyı hedefleyen ve işlerinde başarıyı hiç eksik etmeyen Ertaş grup yönetim kurulu başkanı Musa Ertaş; Hedefimiz bulunduğumuz sektörlerde daima en iyisini başarmaktır dedi.

Ayrıca Rolls-Royce sponsorluğunda gerçekleşen, İngiltere’de düzenlenen tamamen bağımsız olan ve Jürilerin seçiminden önce gizli müşteri statüsünde oteli denetleyen Uluslararası Otel ödülleri kategorisinde En iyi Şehir içi oteli ödülüne 2017-2018 yılında olduğu gibi 2019-2020 yılları içinde tekrar 5 yıldızlı ödülü almaya hak kazandı ve bizi gururlandır.

Kapadokya Hill Hotel & Spa Genel Müdürü Mustafa Ertaş; “Takım çalışmasının ve azimin bu tarz ödüllerle gelmesinin oldukça gurur verici olduğunu ve bağımsız ödül kuruluşlarının seçimlerindeki hassasiyetlerin jurilerin seçimlerinde büyük bir titizlikle yürütüldüğü aşikardır. İleriki dönemlerde yapacağımız diğer yatırımlarla birlikte Turizm sektöründe İlk önce Türkiye ve sonrasında Dünyanın önde gelen oteller arasında yer almayı hedeflediklerini ve ar-ge çalışmalarının sürdürüyoruz” dedi.

Şimdi ise yeni markaları olan Göre Anatolian Restaurant ile hedeflerinin sadece en iyi hizmeti vermekle yükümlü olduklarını belirten otelin Satış Müdürü Emrah Dülgar; Hizmet sektöründe sadece en iyi hizmeti ve en iyi misafir memnuniyetini sunduklarını ve bunu da ödüllerle pekiştirdiğini söyledi. Amaçlarının ilerleyen yıllar içerisinde diğer bağımsız ödül kuruluşlarından alacaklarını ve istikrarın devam edeceğini vurguladı.

Göre Anatolian Restaurant’da sunulan yemeklerin tamamen otelin bahçesinden geldiğini ve seçtiğimiz tüm ürünlerin sadece organik olmasına önem gösteriyoruz dedi. Ayrıca ekmeğimizi ve çöreklerimizi de yine tamamen organik olarak otelin kendi kara odun fırınında sadece köy kadınlarının tarifleri ile yaptıklarını ve Göre çöreğinin ’de özellikle otel misafirleri tarafından büyük ilgi gördüğünü söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.