logo

reklam

Göreme  Belediyesi Gaziantep Gastrofest Fuarına Katılacak

Göreme  Belediyesi Gaziantep Gastrofest Fuarına Katılacak

Göreme  Belediyesi Gaziantep Gastrofest Fuarına Katılacak

Gastrofest’in ikincisi bu yıl, 12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Festival Park ve Hayri Tütüncüler Parkında düzenlenecek

Gaziantep Valiliği koordinasyonunda, GAGEV bünyesinde, Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen, Gastroantep Uluslararası Gastronomi Festivaline Gaziantep Büyükşehir belediye başkanı Fatma Şahin’nin davetlisi olarak Göreme belediyeside katılım sağlayacak olup tüm yerli ve yabancı misafirler için stant açacaktır. Fuar  12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Festival Park ve Hayri Tütüncüler Parkında düzenlenecektir.

Dünya’nın birçok yerinden ve UNESCO Şehirlerinden Ünlü ve Yıldızlı Şeflerin, Gurme ve Yemek Yazarlarının, Sektör Profesyonelleri ile basının katılacağı Festivalde; şef performansları, konferanslar, paneller, atölyeler, konser, yarışmalar, çocuk, sanat atölyeleri gibi etkinlikler yer alacak.

 Ulusal ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçinin yer alacağı Gaziantep gastrofest 2019 Fuarı’nda Kapadokya’nın başkenti Göreme’de yerini alacak. Göreme olarak tüm yönleriyle tanıtılacak. Göreme’nin tarihi ve turistik mekanlarından, işletmelerine kadar hemen hemen her şeyin yer alacağı fuara adeta tanıtım anlamında Göreme damgasını vuracak.

Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, mesajında; “Gaziantep Gastrofest 2019 fuarının Kapadokya için büyük bir fırsat olduğunu belirterek, özellikle turizm ile ilgili güzel gelişmeler elde etmeyi planladığımız önemli fuarlarımızdan biri olacaktır. Yerli ve yabancı birçok ziyaretçinin katılacağı fuara Göreme belediyesi olarak basın birimimizi görevlendirerek Gaziantep’te fuar alanında gerekli çalışmalarını sürdürmektedir. Bir bütün halinde katılmamız daha verimli olmamızı sağlayacaktır. Fuarlardaki birlik ve beraberliğin ana teması budur.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.