logo

reklam

Eğitim-Bir-Sen laf değil, icraat üretiyor

Eğitim-Bir-Sen laf değil, icraat üretiyor

Eğitim-Bir-Sen laf değil, icraat üretiyor

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de bir yandan yetkili sendika olma özelliğini sürdürürken, bir yandan da laf değil icraat üretemeye devam ediyor.

Sendika üyelerinin her anlamda haklarını gözeten Eğitim-Bir-Sen Nevşehir’de her geçen gün daha da büyük bir aile haline geliyor. Üye sayısını her yetki döneminde artıran Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde de hem yetki süreciyle ilgili önemli gelişmelere imza atarken, hem de üye sayısını artırıyor.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin özverili çalışmalarıyla birlikte Üniversitede Sendika üyesi üst düzey yönetici sayısı da her geçen gün artıyor.

Laf değil, icraat üreten Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve yönetim kurulu üyeleri, Eğitim-Bir-Sen Üyesi olan, Sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu müdürü Ahmet Faruk Yıldırım, Spor bilimleri ve teknolojileri yüksek okulu müdürü Selçuk Akpınar ve Personel Daire başkanlığı şube müdürü Tayyibe Derya Demir’i makamlarında ziyaret ederek kendilerine görevlerinde başarılar dilediler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.