logo

reklam
26 Şubat 2018

Birlik Başkanı Ördü’ye bir destekte Avanos Şoförler Odasından

Birlik Başkanı Ördü’ye bir destekte Avanos Şoförler Odasından

Birlik Başkanı Ördü’ye bir destekte Avanos Şoförler Odasından

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Mayıs ayında yapılması beklenen esnaf odaları birlik başkanlığı seçimleri öncesinde tekrar bu göreve aday olduğunu açıklayan Birlik Başkanı İsmail Ördü’ye destek açıklamaları sürüyor.

Geçtiğimiz günlerde genel kurulu yapan esnaf odalarından Avanos Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına seçilen Şaban Erciyas ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri de Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü’ye seçimde destek vereceklerini açıkladılar.

Oda Başkanı Şaban Erciyas, “Öncelikle genel kurulumuzun Avanos şoför ve otomobilciler camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Bayrağı Mustafa Körükçü başkanımızdan biz teslim aldık. Ziyaretlerinden dolayı Birlik Başkanımız Sayın İsmail Ördü’ye de teşekkür ediyorum. Birlik Başkanlığı seçiminde Başkanımız İsmail Ördü’yü destekleyeceğimize söz verdik. Allah’ın izniyle kendisinin yanında olacağız” dedi.

Kendisine destek sözü veren Avanos Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Erciyas ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü ise; “Malumunuz olduğu üzere geçtiğimiz Cuma günü Avanos şoförler ve otomobilciler odamızda genel kurul heyecanı yaşandı. Gayet nezih ve seviyeli bir seçim oldu. Yapılan genel sonrasında Sayın Başkanımız Şaban Erciyas ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri seçimi kazandılar. Daha önce oda başkanlığı yapan çok sevdiğimiz bir ağabeyimizden yine çok sevdiğimiz bir kardeşimiz bayrağı devir aldı. Önceki oda başkanımıza Mustafa Körükçü ağabeyimize şoförlerimize, birlik başkanlığı yönetimimizde olması nedeniyle birliğimize gösterdiği emeklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendisine sağlıklı ömürler diliyorum. Yeni seçilen başkanımıza ve yönetimine bizlere gösterdikleri teveccühten dolayı da kendilerine teşekkürü bir borç bilirim” ifadelerinde bulundu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.