logo

BAKAN ÖZHASEKİ NEVŞEHİR İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINA KATILACAK

BAKAN ÖZHASEKİ NEVŞEHİR İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINA KATILACAK

BAKAN ÖZHASEKİ NEVŞEHİR İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINA KATILACAK

Çevre ve Şehircilik Bakanı, Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Mart ayı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısına katılmak üzere Nevşehir’e gelecek.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından 11 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan İl Danışma Meclisi Toplantısına Çevre ve Şehircilik Bakanı Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, konuşmacı olarak katılacak.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması ile ilgili çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek; “Seçim çalışmalarımız ve teşkilat programlarımız yoğun bir şekilde devan ediyor. Bu kapsamda yarın İlimizde Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın Mehmet Özhaseki’yi konuk edeceğiz. Bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelecek olan sayın Bakanımız İl Danışma Meclisimize katılarak halkımızla ve teşkilat mensuplarımızla buluşacak. Ben bütün Nevşehirli hemşerilerimi İl Danışma Meclisi toplantımıza davet ediyorum” diye konuştu.

Öte yandan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin Nevşehir programı şu şekilde;

12.00 Kayseri’den Nevşehir’e Hareket (Karayolu ile 90 Km)

13:00 Nevşehir Valiliği Ziyaret

13.30 Nevşehir Belediye Başkanlığını Ziyaret

14.00 Nevşehir Esnaf Odaları Başkanları Ve Temsilcileri ile Yemekli Toplantı (Topuzluhan Restaurant)

16.00 AK Parti Nevşehir İl Danışma Meclisi Toplantısı (Nevşehir Belediyesi Kültür Merkezi)

16:30 AK Partili Belediye Başkanları İle Toplantı (Nevşehir Belediyesi Kültür Merkezi)

17:00 Nevşehir OSB’de Fabrika Ziyareti

19:00 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Ev Sahipliğinde Yemekli Toplantı (Nevşehir Hacıbektaşı Veli Üniversitesi Tafana Restaurant)

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.