logo

reklam
25 Mayıs 2019

ALTINYILDIZLI 1.SINIFLAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

ALTINYILDIZLI 1.SINIFLAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

ALTINYILDIZLI 1.SINIFLAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2019-2020 öğretim yılı 1.sınıfa yeni kayıt olan öğrencilerimiz ve velilerimiz 24 Mayıs Cuma günü düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

İftar öncesi yapılan toplantıda 1.sınıf öğretmenlerimiz HÜSEYİN AKYÜREK, FATMA YAĞMUROĞLU, ERTAN KAHVECİ, KEZİBAN AKYÜREK, MUSTAFA ERDEM sınıflarına yeni kayıtları yapılan öğrencilerle ve velilerle tanışıp, 1.sınıf için bilgi alışverişinde bulundular.

 

Altınyıldız ilköğretim Kurumu olarak 2019-2020 öğretim yılı için 1.sınıflarda 5 şube 120 öğrenci hedefiyle çıktığımız bu yolda Aklın ve bilimin ışığında  alanında uzman, iyi bir eğitimci, iyi bir rol model, iyi bir insan anlayışını benimseyen öğretmenlerimizle bu hedefe ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Altınyıldız ilköğretim Kurumu Müdürü Sayın Mehmet ERAVCI iftar sonrası yaptığı açıklama da; “Aramıza yeni katılan öğrencilerimize manevi hava teneffüs ettirmek, Ramazan ayı oruç, iftar, dayanışma kardeş, arkadaş olmanın ne demek olduğunu anlatmak istediğimiz bu günde öğrencilerimizin Ramazan Ayı’nı, iftarı ve orucu güzel hatıralarla hatırlamalarını sağlamaya çalıştık. Velilerimiz bu davetimizde bir arada iftar yaparken, öğrencilerimizde ilk defa bir araya gelmenin heyecanı ve kaynaşmanın mutluluğu içindeler. Yoğun bir ilgi gösterip katılan veli ve öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, Tüm İslam aleminin Ramazanının mübarek olmasını diliyoruz. “dedi

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.