logo

reklam

Altınyıldız’la sadece Nevşehir değil, Türkiye kazanıyor

Altınyıldız’la sadece Nevşehir değil, Türkiye kazanıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Uluslararası başarılarıyla öne çıkan özel eğitim kurumu Altınyıldız Koleji başarılarıyla sadece Nevşehir’in değil, Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor.

Yeni dönemde de birçok ulusal, uluslararası, bölgesel ve yerel başarıya talip olan ve bu konuda hazırlıklarına daha ilk günden itibaren başlayan Özel Altınyıldız Koleji, 2019 – 2020 eğitim öğretim döneminde de elde edeceği başarılarıyla hizmet verdiği öğrenci ve velilerini, Nevşehir ve Türkiye eğitiminin parmakla gösterilen eğitim kurumlarından olmaya aday.

Sanattan spora her alanda başarılı öğrenciler yetiştirmeye kendisine düstur edinen Altınyıldız Koleji eğitim kurumlarında geçtiğimiz eğitim öğretim döneminde çeşitli branşlarda kolej öğrencileri milli takım kamplarına davet edildiler.

Öte yandan dönem süresince Nevşehir’de düzenlenen Genç Bayanlar Voleybol, Genç Bayanlar Futsal, Genç Bayanlar Basketbol, Liseli gençler Satranç il birinciliği, Boks Türkiye birinciliği, Liseler Atletizm Balkan ve Avrupa Şampiyonluğu gibi birçok başarıya imza atan Altınyıldızlı sporcular elde ettikleri ferdi başarılarla da hem Nevşehir’in, hem de Türkiye’nin nitelikli sporcuları arasına girmeyi hak ettiler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.