logo

reklam

ALTINYILDIZ KOLEJİNE BÜYÜK GURUR!

ALTINYILDIZ KOLEJİNE BÜYÜK GURUR!

ALTINYILDIZ KOLEJİNE BÜYÜK GURUR!

NEVŞEHİR’İN KURUMLAR VERGİSİ REKORTMENLERİ ARASINDA YER ALAN

ALTINYILDIZ KOLEJİ’NİN ÖDÜLÜNÜ RAGIP ÖZALTIN’A ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET

ÖZHASEKİ VE TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU VERDİ.

                     Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji  bu kez ekonomi aldı.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Nevşehir Ticaret Borsası’nın ortaklaşa düzenlediği ödül törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ,TOBB başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, NTSO Başkanı M.Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş,davetliler ve basın mensupları katıldı.

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Tafana Restaurantta düzenlenen programda  Nevşehir’de 2016 Yılı  Gelir ve Kurumlar vergisi rekortmenleri ile 40 yıl ve üzerinde kayıtlı NTSO Oda üyeleri ile Nevşehir Ticaret Borsası’nın, 2016 yılında en yüksek işlem hacmi gerçekleştiren Borsa üyelerine ödüller verildi..

Düzenlenen ödül töreninde Nevşehir’de 2016 yılında Kurumlar Vergisi rekortmenleri arasında bulunan Altınyıldız Koleji A.Ş.’ nin ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın,Bakan Özhaseki ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan aldı.Valimiz, Milletvekillerimiz ve Oda Başkanlarımız Ödül Töreninde Kurumlar Vergisi Rekortmenleri arasında yer alan Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın’ı kutladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN ödül ile ilgili yaptığı değerlendirmede;

” Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji’nin Nevşehir ve Türk Milli Eğitimine bugüne kadar yaptığı katkıları, sağladığı istihdamı, kurumsal başarıları, Türkiye’nin ne denli önemli bir eğitim kurumu olduğunu göstermektedir.

Kurumlar Vergisi rekortmenleri arasında bulunan Şirketimiz, Devletimize, Milletimize ve Nevşehirimize karşı görevlerini eksiksiz yerine getirmektedir.

Bu onurlu ödülü almamızda katkıları olan Şirket Kurucularımıza, Yöneticilerimize, öğretmen, personel, veli ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.”dedi

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.