logo

reklam

“Alışverişini yerel esnaftan yap, Esnafına sahip çık”

“Alışverişini yerel esnaftan yap, Esnafına sahip çık”

Esnaf Odaları Birlik Başkanlığından anlamlı Pankart

“Alışverişini yerel esnaftan yap, Esnafına sahip çık”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı ramazan bayramına sayılı günler kala son derece anlamlı bir pankartla Nevşehirlileri yerel esnaftan alışverişlerini yapmaları çağrısında bulundu.

Birlik Başkanlığı binasına asılan Pankartta, “Alışverişini yerel esnaftan yap. Kimi zaman anahtarını, kimi zaman çocuğunu emanet ettiğin esnafına sahip çık” ifadelerine yer verildi.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, 11 ayın sultanı Ramazan ayının son günlerine, ramazan bayramına yaklaşıldığı şu günlerde Nevşehir’deki yerel esnafın her zaman olduğu gibi yerel halkın kendisine sahip çıkmasına ihtiyacını bulunduğunu belirtirken, “Dinimizde de, toplumsal yaşantımızda da bayramlarımızın yeri çok büyük. Böylesine manevi duyguların pekiştiği, paylaşmanın, birlik ve beraberliğin daha çok öne çıktığı günlerde halkımızın esnaf ve sanatkarımıza destek olmasını bekliyoruz. Halkımızın bu çağrımıza kulak vererek, alışverişlerini yerel esnafımızdan yaparak esnafımıza sahip çıkacağına inanıyoruz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.