logo

reklam

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ

10  OCAK  ÇALIŞAN  GAZETECİLER  GÜNÜNÜ  KUTLUYORUZ

10  OCAK  ÇALIŞAN  GAZETECİLER  GÜNÜNÜ  KUTLUYORUZ

Altınyıldız  Eğitim Kurumları olarak, ilimizde ve ülkemizde görev yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarız.

Halkımızın doğru bilgiye ulaşabilmesi için canla başla çalışan tüm basın emekçilerinin gününü kutluyoruz.

Ana görevleri  arasında toplumu bilgilendirme hakkı ve vatandaşın doğru haber alma hakkı bulunan gazetecilik mesleğini icra eden, tüm gazetecilerin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” kutlu olsun.

Gazetecilik, günümüzün en dinamik, en zor ve en onurlu meslekleri arasında yer almaktadır.  Halkın gözü, kulağı ve sesi olan gazeteciler,  geceli gündüzlü çalışarak, zorluklarla işlerini yaparken, toplumu bilgilendirmeye gayret etmektedirler.

Gazetecilerimiz, üstlendikleri görevle toplum vicdanının gür sesi olma sorumluluğunu yerine getirmektedir.

Basın, katılımcı ve çağdaş demokrasinin  vazgeçilmez unsurlarından biridir.  Bir fedakârlık  mesleği  olan  basın  sektörünün çalışanları,  gayretleri  ve  özverileri  ile  her  türlü  takdiri  hak etmektedir.

Ülkemizin en güçlü dönemlerinde milletimizin, devletimizin yanında olan basınımızın fedakar çalışanlarına görevlerinde üstün başarılar diliyoruz.

İlimiz basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler  Günü’nü en samimi duygularla kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık, esenlik ve huzur dolu bir yaşam  diliyoruz.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.